KONST / Litografier / Färglitografi 13163289
nr 1316 3289
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 213/250. Motivet: 32x26 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:11:10
25/3 13:35:16